ceturtdiena, 2011. gada 5. maijs

Grāfi un Gāfienes vai tomēr Zibšņi?

Kazdangas skolēni bauda tēju nesteidzoties :)
Jau siltais laiks ir klāt, zied kļavas tūlīt ziedēs ievas, pienenes jau savas dzeltenās galviņas steidz izrādīt saulītei. Ir tik skaisti. Kazdangā arvien vairāk sāk "grozīties" tūristi, tas priecē. Nu jau vairākus mēnešus pilī notiek gan danči, gan notiek Ineses Prisjolkovas semināri, tiek rīkotas izstādes un vēl dažādi pasākumi. Arvien vairāk cilvēki apmeklē pili, tas arī priecē. Bet ier arī tādas dienas, kad pilī notiek, kas neparasts, īpašs. Protams katrs pils un muzeja apmeklētājs mums šķiet īpašs. Katrs cilvēks ir vienmēr laipni gaidīts.
Gatavošanās tējas dzeršanai
 Es šodien vēlos Jums pastāstīt, par kādu jauku piedzīvojumu, kurā devās Māteru Jura Kazdangas pamatskolas skolēni.. Tas notika šeit pilī, bet sākās jau daudz ātrāk, kad viņi gatavojās experimentam, konkursam, kurā mūsējie bija labākie Kurzemes pusē un jau 7. maijā mēs uzzināsim, kā viņiem veiksies Rīgā. Bet es pastāstīšu, kā šie jaunieši pārtapa par grāfiem, grāfienēm un iejutās tā laika tērpos un tēlos. Četri zēni un divas meitenes no parastiem jauniešiem, no parastas komandas ar nosukumu "Zibšņi" vienā mirklī atgriezās tais senajos laikos, kad pilī dzīvoja baroni un ciemojās grāfi .
Muzejā ir vieglāk iejusties senatnes tēlā :))
Patiesībā, lai runā bildes par to, kā notika šo jauniešu filmēšana. Bija jautri viņiem pašiem un arī mums pils meitenēm, kas palika aiz kadra.

Turēsim īkšķus! 

Lai jauniešiem veicas !


Nelieli norādījumi no operatoraNav komentāru:

Komentāra publicēšana