trešdiena, 2011. gada 16. februāris

Dvēselei :) tikšnās ar Inesi Prisjolkovu

Ir sācies Jauns gads, priekšā jaunas izvēles un izaicinājumi.
Tādēļ aicinu apmeklēt Ineses Prisjolkovas pozitīvās domāšanas semināru ciklu 1x mēnesī.
 Pirmā tikšanās:
9. martā  plkst. 18.00
Kazdangas kultūras centra lasītavā
 
Tēma: "Esi savas dzīves autors" -
Tikšanās ar Inesi Prisjolkovu  09.03.2011
tas ir teorētiski praktisks apmācību treniņš, kurā izmantotās metodes, atlasītais video materiāls un pozitīvās pieredzes apkopojums palīdz vienā dienā nomainīt attieksmi un pieņemt pozīciju „ es lemju”, „es izvēlos”, „ es varu”, „es daru”......tā, kā saka mana sirds.
Un turpmāk katru mēnesi runāsim par ļoti svarīgām tēmām, kā :
"Sieviete un sievišķība"
"Enerģētika, kas ir ap mums"
"Nauda un bagātība"
"Sievietes pašapziņa un tēls"
"Laimes terapija"
"Mīlēt un būt mīlētam"
"Jaunības, skaistuma un brīnišķīgas pašsajūtas noslēpums"
"Viņš + Viņa = ? "
"Kas ir mana patiesā būtība"
Ieelpo laimi un mīlestību
Inese Prisjolkova ir Pozitīvās domāšanas un attieksmes centra "Pavasara studija" autore, lektore, vadītāja. Pēc izglītības pedagoģe - absolvējusi LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti, akadēmiskās zināšanas papildinājusi maģistrantūrā un doktorantūrā, praktizē REIKI,  tāpēc arī savā centrā ir izvēlējusies vadīt seminārus, apmācības, treniņus, individuālas konsultācijas, diskusijas un meditācijas.  Inese ir sarakstījusi grāmatu "Ieelpo laimi un mīlestību" , kas nu jau pelnīti ir iekarojusi lasītāju mīlestību un ir pārdotāko grāmatu TOP 10 sarakstā.
Grāmata ir  divu sieviešu - autores un lasītājas - dziļa un patiesa saruna par to, kā mainīt savu dzīvi. Ko darīt, lai ikdienu piepildītu ar laimi, bagātību un mīlestību. Kā sakārtot savu dzīvi jomu pa jomai. Kā atrast un saprast savu īsteno būtību. Kā satikt savu īsto mīlestību. Kā būt sievišķīgai sievietei un dzīvot ar vīrišķīgu vīrieti, kā būt veselai un bagātai, kā būt jaunai un skaistai neatkarīgi no gadu skaita un kā būt vienkārši laimīgai.
 Par visām šīm tēmām runāsim arī semināros, semināra ilgums ir 3 h.
Šī ir vienreizēja iespēja klātienē būt Ineses seminārā Kazdangā, iegādāties grāmatu ar autores parakstu un gūt iedvesmu sākt dzīvot laimīgu, piepildītu un mierpilnu dzīvi.
Dalības maksa 10 LVL
Sīkāka informāciju un iepriekšēja pieteikšanās pa tālr: 29103813 vai Kazdangas Tūrisma centrā pie Māras

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana